Vishay ILBB0805ER102V
Inductor Bead Shielded Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz Ferrite 100mA 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页10 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.88%