Vishay HVR3700005903FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 590000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNV14FAL620K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 620000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 619kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 562000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNV14FAL560K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 560000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-590K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 590000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 634000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR HVR37 0.157Diax0.394L 4.00mmx10.00mm 0.5W 1/2W 590kOhm ±200ppm/C
Resistor High Voltage Metal Film 590k Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Conformal PC Pin T/R
Res Metal Film 590K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R