Vishay HVR3700004703FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 470000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Farnell
element14 APAC
Newark
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNV14FAL470K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 470000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS Series 475 kOhm 0.6 W ±1 % ±50 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 499kOhm 0.6W
Stackpole ElectronicsRNV14FAL430K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 430000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F470K
Res Metal Film 470K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
描述
Res Metal Film 470K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Axial FIXED RESISTOR HVR37 0.157Diax0.394L 4.00mmx10.00mm 0.5W 1/2W 470kOhm ±200ppm/C