Vishay HVR3700001783FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 178000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Stackpole ElectronicsRNV14FAL180K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 180000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD178K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 178000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 178000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-178K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 169000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 182000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 178K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES 178K OHM 1/2W 1% AXIAL
HVR37 1% R5 178K