Vishay HVR2500006983FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 698000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.04%
相关零件
Yageo GroupMFR-25FBF52-698K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 698000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-698K
Stackpole ElectronicsRNV14FAL750K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 750000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 715000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 681000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-732K
732 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
描述
Axial FIXED RESISTOR HVR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 698kOhm ±200ppm/C
Res Metal Film 698K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
HVR Series Ø2.5 x 6.5 mm 0.25W 698 kOhm ±1% ±200ppm/K Metal Film Leaded Resistor