Vishay HVR2500005603JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 560000ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 560000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 560000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 560000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879351-6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 560000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP5-1879353-2
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 560000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP200JR-52-560K
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 560kOhm 2W 5% Axial T/R
描述
Axial FIXED RESISTOR HVR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 560kOhm 卤200ppm/C
Res Metal Film 560K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES 560K OHM 1/4W 5% AXIAL
HVR25 5% R5 560K