Vishay HLW05R2Z2R000JF
Fixed Resistor, Wire Wound, 5.25W, 2ohm, 3.2404V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2ohm, 3.162V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2ohm, 2.236V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623788-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE Connectivity1-1623789-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
描述