Vishay GA0603H223KBXAR31G
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X8R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2021-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
CAP CER 0.022UF 25V X8R 0603