Vishay G00378R00FB1280
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 78ohm, 12.49V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-16.59%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 80ohm, 14.1421V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 82.5ohm, 12.8452V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 15.6844V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 80.6ohm, 15.5499V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Wirewound Resistors, Miniature, Industrial, Precision Power, Silicone Coated, Axial Lead
78¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ 11.1mm*510¦Ìm
G-3-80 78 1% B12
4.7 OHM 1% 2W