Vishay F339MX232231MCI2B0
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页2 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2010-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Epcos B32911 22nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Cap Film Suppression X1 0.022uF 330VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 110C Bulk
Cap Aluminum 470uF 450V 20% (30 X 45mm) 10mm 0.29 Ohm 2510mA 2000 hr 85°C Bulk
描述
CAP FILM 0.022UF 20% 630VDC RAD
F339M 22nF ±20% 310Vac X2
MKP 0.022 F 20% 310VacX2 (M) e3