Vishay CW1/22R200JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.5W, 2.2ohm, 1.049V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 2.569V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2.2ohm, 1.4832V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.2ohm, 2.0976V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623789-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE Connectivity1-1623788-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2ohm, 2.4495V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Cw-1/2 2.2 5% E70 E3 |Vishay CW1\22R200JE70
CW-1/2 2.2 5% E70 e3