Vishay CW02M150R0JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 21.213V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.386V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623732-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 32.4037V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySQMW7150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11150RJ
150 Ohms ±5% 11W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
描述
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 150Ohm 3W
CW-2M 150 5% E70 e3
150¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm
150 OHM 5% 2.5W