Vishay CW02BR2500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.25ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.25ohm, 1.118V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.24ohm, 0.8485V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Wirewound 250m Ohm 1% 3W ¦90ppm/¦C AXL Thru-Hole Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.25ohm, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.249ohm, 0.499V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 250MOHMS +/-5% 3.75W +/-90PPM/DEGC
Ceramic through hole resistor 5% 90ppm/C 250mOhm 3W
250m¦¸ ¡À5% 3W ¡À90ppm/¡æ 15.8mm