Vishay CW02B7K500JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7500ohm, 150V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7000ohm, 144.9138V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 7500ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-7
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 7500ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT7K50
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 7500ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879355-7
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 6800ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW Series Ø 4.78 x 14.27 mm 3.75 W 7.5 kOhm ±30 ppm/°C Lead Wirewound Resistor
RES 7.5K OHM 3.75W 5% AXIAL
CW-2B 7.5K 5% E70 e3
7.5K OHM 5% 3W