Vishay CW02B6R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6ohm, 4.2426V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.12%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5.6ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6ohm, 4.2426V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE65R6K
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 5.6ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW-2B 6 5% E12 e3
6¦¸ ¡À5% 3W ¡À50ppm/¡æ 15.8mm