Vishay CW02B600R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 600ohm, 42.4264V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 620ohm, 43.128V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 600ohm, 54.7723V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.988V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE6560RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 560ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 600 OHMS, PWR-RTG3 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
CW-2B 600 5% E12 e3
600 OHM 5% 3W