Vishay CW02B500R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 38.7298V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.98%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 450ohm, 36.7423V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT470R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity5-1625892-2
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 470Ohm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityER58470RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 500 OHMS, PWR-RTG3 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
CW-2B 500 5% E12 e3
500 OHM 5% 3W