Vishay CW02B220R0JE7013
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220ohm, 29.665V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetCW02B220R0JE701301K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.166V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 200ohm, 31.623V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623730-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 220Ohm, 5% +/-Tol, -200, 200Ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySQMR5220RJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 220ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11220RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 220ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 220 Ohm 5% 4W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
CW-2B-13 220 5% E70 e3