Vishay CW02B125R0JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 125ohm, 19.3649V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
Farnell
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite23J125E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 125ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J120E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J120
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC03000001200JAC00 Through Hole Resistor, 120 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 120ohm, 140V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP6-1879354-3
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 120ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 125 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
RES 125 OHM 3.75W 5% AXIAL
RESISTOR, WIREWOUND, 125 OHM, 3W, 5%
CW-2B 125 5% E70 e3