Vishay CW010800R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 800ohm, 89.4427V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-100%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J800
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 800ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J800E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 800ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J800E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 800ohm, 28.2843V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 90.554V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CW 0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm 10W 800Ohm ±30ppm/C
Wirewound Resistors 10watts 800ohms 5%
800¦¸ ¡À5% 13W ¡À30ppm/¡æ 45.24mm