Vishay CW010600R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 600ohm, 77.4597V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite20J600E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 600ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J600
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 600ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J600
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 600ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 600ohm, 54.7723V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 560ohm, 74.833V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 600ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 600 OHMS, PWR-RTG10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
RES WIREWOUND 600 OHM 10W +/-5% HI-TEMP AXIAL
Resistor, Wirewound; 600 Ohms; 10 W @