Vishay CW0105R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 5ohm, 7.0711V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.49%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 5ohm, 5.9161V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 5ohm, 8.0623V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMW74R7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 4.7ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623804-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 4.7ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 5 OHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
Resistor, Wirewound; 5 Ohms; 10 W @ de
RS APAC
5¦¸ ¡À5% 13W ¡À50ppm/¡æ 45.24mm