Vishay CW007560R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 560ohm, 62.61V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-48.91%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 560ohm, 52.915V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 560ohm, 23.664V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.988V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE6560RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 560ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 560Ohm 7W
CW-7 560 5% E12 e3
560¦¸ ¡À5% 7W ¡À30ppm/¡æ 32.54mm