Vishay CW0058R000JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8ohm, 6.3246V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.22%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay CW0058R000JE73 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 7.5ohm, 6.124V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 8.2ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 7.5ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623788-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 8.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE68R2J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 8.2ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW Series 8 Ohm 6.5 W ±5 % ±50 ppm/°C Through Hole Wirewound Resistor
8¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 25.4mm
CW-5 8 5% E73 e3