Vishay CW0056K000JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 6000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 5600ohm, 118.322V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUM5J5K6E
Fixed Resistor, Metal Oxide, 5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1623732-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 6.2ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1623746-3
Through Hole Resistor, Er Series, 5.6 Kohm, 3 W, 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
OhmiteOD562JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.25W, 5600ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteOF562JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
RES 6K OHM 6.5W 5% AXIAL
CW-5 6K 5% E73 e3