Vishay CW005600R0JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 600ohm, 54.7723V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.92%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ohmite23J600E
RESISTOR, 600 OHM, 3 WATT, FIXED, AXIAL, WIREWOUND, +-5% TOLERANCE, RoHS COMPLIANT
Ohmite23J600
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 600ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 560ohm, 23.664V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J560E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
VISHAY AC05000005600JAC00 Through Hole Resistor, 560 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 620ohm, 55.6776V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR CW 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 600Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 600 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR, WIREWOUND, 600 OHM, 5W, 5%
600¦¸ ¡À5% 6.5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm
Power Resistor; Power Rating:5W; Resistance:600ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Series:CW; Operating Temperature Range:-65°C to +350°C; Resistor Element Material:Ceramic; Temperature Coefficient:± 30ppm ;RoHS Compliant: Yes