Vishay CW005360R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 360ohm, 42.426V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 390ohm, 44.159V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 40.62V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE4330RJ
Res, 330R, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 1-1623730-4
TE ConnectivitySBCHE6330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623782-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 390ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 360OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
CW-5 360 5% E12 e3