Vishay CW0052K500JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页19 年前
element14 APAC
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 86.6025V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 2500ohm, 158.1139V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2700ohm, 90V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45J2K5E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 460V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J2K7E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2700ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623730-2
SBC CGS FIXED RESISTOR Axial Radial Formed Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 2.7kOhm 4W
描述
Res Wirewound 2.5K Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR WIREWOUND, 2.5KOHM, 5W, 5%
Power Resistor; Power Rating:5W; Resistance:2.5kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Series:CW; Operating Temperature Range:-65°C to +350°C; Resistor Element Material:Ceramic; Temperature Coefficient:± 30ppm ;RoHS Compliant: Yes