Vishay CW0052K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页8 年前
Datasheet3 页17 年前
Datasheet3 页9 年前
Datasheet3 页11 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页13 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页14 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页16 年前
Datasheet3 页17 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.26%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 86.6025V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2700ohm, 116.19V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2400ohm, 48.99V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623730-2
SBC CGS FIXED RESISTOR Axial Radial Formed Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 2.7kOhm 4W
TE ConnectivitySBCHE62K7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2700ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 2.5 KILOHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 2.5kOhm 5W
RES WIREWOUND 2.5K OHM 5W 5% HI-TEMP AXIAL
RESISTOR WIREWOUND, 2.5KOHM, 5W, 5%
Resistor, Wirewound; 2.5 Kilohms; 5 W @
RS APAC
2.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 25.4mm