Vishay CW0051K600JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1600ohm, 89.443V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
New Yorker Electronics
Future Electronics
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1500ohm, 86.603V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1600ohm, 69.282V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623729-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 1500ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR51K5J
Metal Film Res.-Through Hole Sqm5 1K5 5% (Metal |Amp Te Connectivity 1623782-5
TE ConnectivitySBCHE111K5J
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1500ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW Series Ø 7.92x22.22 mm 5 W 51.6 kOhm ±30 ppm/°C Axial Lead Wirewound Resistor
RESISTOR, WIREWOUND, RES 1.6 KILOHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
CW-5 1.6K 5% E12 e3