Vishay CW00140R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 40ohm, 6.3246V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 40ohm, 14.1421V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 40ohm, 10.9545V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 40Ohm 5W
TE ConnectivitySBCHE639RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 39ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RESISTOR, WIREWOUND, RES 40 OHMS, PWR-RTG 1 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
CW-1 40 5% E12 e3