Vishay CW001400R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 20V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页19 年前
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 400ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623732-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 390ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623782-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 390ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 400 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-1 400 5% E12 e3