Vishay CW00133R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 33ohm, 5.745V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 33ohm, 9.083V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 9.95V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 33ohm, 12.845V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623808-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 33ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE633RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 33ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 33OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 33 5% E12 e3