Vishay CW00130R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 30ohm, 5.477V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 9.487V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30ohm, 12.247V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 9.95V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623808-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 33ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE633RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 33ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 30OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 30 5% E12 e3