Vishay CW00116R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 16ohm, 4V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 6.708V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 16ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE415RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE615RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQPW515RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 16OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
Wirewound;Res 16 Ohms; 1 W;Tol 5%
RS APAC
CW-1 16 5% E12 e3