Vishay CRHA2512AF100MFKEF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000000ohm, 3000V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res, 100M, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Vishay CRHA2512AF100MFKEF
1% ¡À100ppm/¡æ 100M¦¸ 1W 2512 6.35mm*3.2mm*740¦Ìm
CRHA2512AF 100M 1% 100 EF e3
电阻, 100M, 1%, 1W, 2512;
CRHA2512 100M 1% EF E3
100M OHM 1% 3KV