Vishay CRCW251271K5FKTG
Res Thick Film 2512 71.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 71500ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW2512 71.5K 1% 100 R67
71.5K OHM 1% 100PPM