Vishay CRCW25126K49FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 6490ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 6.49K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 6.49K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25126K49FKTG
CRCW2512 6.49K 1% 100 R67