Vishay CRCW2512620RJNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 620ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ621U
ERJ Series 2512 620 Ohm 1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2512 620 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ561U
Res Thick Film 2512 560 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity5-1622820-7
Resistor, Thick Film, Res 680 Ohms, Pwr-Rtg 1 W, Tol 5%, SMT, 2512 | TE Connectivity 3520680RJT
PanasonicERJ-1TYJ681U
Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520560RJT
3520 Series 2512 560 Ohm ±5% 1W ±200ppm/°C SMD Thick Film Resistor
描述
RESISTOR, THICK FILM CHIP, 620 OHM, 1W, 5%
RES SMD 620 OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 620 5% 200 R67