Vishay CRCW25124K70FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4700ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
描述
RES SMD 4.7K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 4.7K 1% 100 R67