Vishay CRCW2512249KFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 249000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
描述
RES SMD 249K OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 249K 1% 100 R67
249K OHM 1% 100PPM