Vishay CRCW2512130KJNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 130000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 130K OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 130K 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512130KJNTG
CRCW2512 130K 5% 200 R67