Vishay CRCW201047R0JNEFHP
Res Thick Film 2010 47 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
TME
Datasheet10 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ470U
Res Thick Film 2010 47 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ510U
ERJ Series 2010 51 Ohm 0.75 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
750mW Thick Film Resistors 400V ±5% ±200ppm/℃ 51Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-12ZYJ430U
Res Thkflm 2010 43 Ohm 5% 3/4W 200Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-12ZYJ430U
Res Thick Film 2010 51 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 47ohm, 400V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 1W 47Ohm ±200ppm/C
47¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm