Vishay CRCW201022K0JNEFHP
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页4 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+813%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ223U
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-12ZYJ203U
Res Thick Film 2010 20K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ243U
Res Thick Film 2010 24K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-0722KL
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 22000ohm, 400V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
CRCW2010-HP 200 22K 5% E02 E3
22K¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm