Vishay CRCW201020R0FKEFHP
Res Thick Film 2010 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet10 页8 年前
X-ON
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.75%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12SF20R0U
Res Thick Film 2010 20 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 20 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12SF20R5U
Res Thick Film 2010 20.5 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-0722RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ12SF22R0U
Res Thick Film 2010 22 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-0718RL
Res Thick Film 2010 18 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
CRCW Series 2010 1 W 20 Ohm ±1 % ±100 ppm/K Surface Mount Thick Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 20ohm, 400V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res, Aec-Q200, 20R, 1%, 1W, 2010 Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW201020R0FKEFHP