Vishay CRCW2010110KJNTF
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 110000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES SMD 110K OHM 5% 3/4W 2010
CRCW2010 110K 5% 200 R02