Vishay CRCW201010K0JNEFHP
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页4 年前
Upverter
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.01%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ103U
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 9100ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZYJ113U
Res Thick Film 2010 11K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZYJ912U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 9.1 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ912U
Yageo GroupRC2010JK-0710KL
Res Thick Film 2010 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) 100ppm/ C Molded SMD Embossed T/R
描述
2010 10K Ohms 5% High Power Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10000ohm, 400V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 1W 10kOhm ±200ppm/C