Vishay CRCW121818R0FKEK
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 18ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1218
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
描述
RES SMD 18 OHM 1% 1W 1218
CRCW1218 100 18R 1% ET9 e3