Vishay CRCW121084K5FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 84500ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
描述
RES SMD 84.5K OHM 1% 1/2W 1210
CRCW1210 84.5K 1% 100 RT1