Vishay CRCW12067R87FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 7.87ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Newark
描述
RESISTOR, THICK FILM, 7.87 OHM, 250mW, 1%
RES SMD 7.87 OHM 1% 1/4W 1206
CRCW1206 7.87 1% 100 RT1